Srpen 2010

Layout pro Šibonettka

31. srpna 2010 v 16:14 Objednané layouty
Layout pro Šibonettku je hotov,doufám že se bude líbit,protože já si myslím že záhlavko jsem zkazila :D no tu je http://lay-pixie-h2o.blog.cz/ pokud by se nelíbil,poputuje do free layů.
Bonnusky dodělám později,teď taky musim myslet na školu ...takže :D

Kristen Stewart: "Vedle Roba jsem někdo jiný!"

31. srpna 2010 v 10:41 News TS

STARS: Kristen Stewart:
Zdroj: Profimedia.cz

Dvě největší hvězdy ságy Twilight spolu chodí už bezmála dva roky. Teprve teď nás ale nechali alespoň trochu nahlédnout do svého, jindy tak utajovaného, soukromí...
Zamračenou a vážnou! Takovou známe Kristen z fotek slídivých paparazzi! V poslední době je ale všechno jinak. "Ledová královna" Kris se na většině snímků usmívá. Důvod je jasný: "Může za to Robert," přiznává herečka.

"Kdykoliv je vedle mne, cítím se v bezpečí a mám chuť se smát. Jsem zkrátka úplně jiná, než když jsem sama a mám pocit, že se neustále musím před někým schovávat a bránit," svěřila se filmová Bella.

Právě teď Kris natáčí v kanadském Montrealu nový film. "Kristen je skvělá herečka. Dokud tu však byla sama, uzavřela se do sebe pokaždé, když se přestalo filmovat," říká jeden z kameramanů a pokračuje: "Ve chvíli, kdy za ní přiletěl její přítel, je samý vtip a dokonce si chce i povídat."

Ve vztahu Twilight stars ale rozhodně není všechno růžové! Zatímco Kristen se chce odstěhovat do Londýna nebo zůstat v Los Angeles, Rob prohlašuje: "Chci žít v New Yorku!"

Jak to dopadne? "Nemám tušení, zatím se o tom neustále dohadujeme," prozradila Kristen a Robert s úsměvem dodal: "Toužím po NY, ale obávám se, že bez Kristen nemohu žít. Takže je vám asi jasné, kde budeme bydlet...!" :-)

Robert Pattinson - Nejvíc sexy!

30. srpna 2010 v 17:38 News TS

STARS: Robert Pattinson - Nejvíc sexy! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Filmový Edward Cullen je v čele seznamu Top 10 nejvíc sexy mužů planety!
Podle magazínu Glamour, který každoročně vyhlašuje soutěž o 50 nejvíc sexy chlápků na světě, je tím nejpřitažlivějším Robert Pattinson (24)!

Hned na druhé pozici se umístil Robův herecký kolega Taylor Lautner, na čtvrtém pak Xavier Samuel a na pátém Kellan Lutz.

Twilight stars tak spolu Ianem Somerhalderem (Upíří deníky) strčili do kapsy osvědčené Hollywoodské krasavce, jako je například Johny Depp (šestý).

"Ženám se líbí upíři, protože jsou odvážní, silní a mužní. Jsou tak trochu zlí, ale přitom vždycky vědí, co dělat. A právě to je sexy," vysvětluje šéfredaktorka časopisu Glamour důvod, proč prvních pět míst obsadili stars snímků o upírech.

Fotbalista David Beckham, který byl loni čtvrtý, letos propadl na 21. místo, Brad Pitt skončil 33 (loni pátý) a několikanásobný vítěz George Clooney propadl až na 35. místo! Ještě hůř jsou na tom herci Jude Law a Leonardo DiCaprio, kteří se do Top 50 nedostali vůbec.

Glamour Top 10 nejvíc sexy mužů:

1. Robert Pattinson
2. Taylor Lautner
3. Ian Somerhalder

4. Xavier Samuel
5. Kellan Lutz
6. Johnny Deep
7. Justin Bieber
8. Gerard Butler
9. Hayden Christensen
10. Channing Tatum

Můj názor : Je úžasný 1,2 i 3 umístění,i když Channing Tatum mohl jít výš...

Co bude dál + potřebuji radu

30. srpna 2010 v 16:03 | Wiwi
Co bude dál...

+Nastavím layout ChrisSy
+Dodělám layout pro Beu
+Pak přidám nějaké novinky
+Udělám nějaký free lay
+Možná přibydou nějaké rozcestníky
+Po ukončení kontroly affs rozdělím affs na top,elite a other.

Potřebuji radu...

+Mám antivirovej program McAfee,jenže mi začíná psát,že počítač není chráněn,a když na to kliknu,ukáže se mi jen tohle http://nd04.jxs.cz/883/118/0467b840e0_68784985_o2.jpg ,čekala sem asi půl hodiny,a furt se to neměnilo,co s tím mám dělat ??
+Nakonec sem si nainstalovala Avast,ale pořád se ptám na to prvni,ale ještě se chci zeptat,avast mám jen asi na měsíc ?? No nevím,neznáte nějaký vážně dobrý antivirový program ??
+Jaký antivirový program máte vy ??
+Ode dneška,co jsem sedla k noťasovi,mi nefunguje windows media player,pusím ho,ale on se furt neobjěvuje.Čekám asi pět minut,furt nic,restartuju PC,furt nic,nevíte co s tím zatreceným PC mám ?? Jak ted mám avast,tak mi to neukazuje žádný vir....

Layout pro cz-michelle.blog.cz

29. srpna 2010 v 14:11 | Wiwi |  Objednané layouty
No já jako fakt myslela že mě klepne pepka :D
Já nevěděla co s menu :D...
...Protože ona tam nemá žádný odkazy,tak jsem se šla juknout do archivu a našla pár rubrik,tak jsem udělala popisky a k nim popiskový odkazy...najdete je hned pod navigací,když zamíříš na popiskový odkaz,kulička vedle se rozsvítí.
Samozdřejmě si můžeš vybrat jak to menu chceš...buď to...

1.Popisky + normální odkazy
2.Popisky + popiskové odkazy
3.Jen popiskové odkazy
4.Popisky + normální odkazy + popiskové odkazy (tak je to teď)

Takže so vyber jednu možnost :D
No a jestli se ti lay nelíbí,žádný problém,poputuje do free layoutů..
Jinak k dessu...

Oddělovače článků
Všechny jsou tvoje.

Zdroj.ikonka


Toť vše,snad se líbí :)

Objednej si layout

28. srpna 2010 v 14:57 | Wiwi
•LAYOUT Z NABÍDKY

»Jméno
»URL/Adresa blogu
»Číslo layoutu
»Splňuješ podmínky které jsou u layoutu ?

•VYTVOŘÍM TI LAYOUT

»Jméno
»URL/Adresa blogu
»1-3 barvy
»S čím chceš layout
»Ještě něco ?

Upozorňuji,že vaši obědnávku mohu odmítnout.

Pozastavuji obědnávky !! Berte na vědomí,že pokud mám pozastavené obědnávky,a vy sem píšete,uzavírám komentáře a váš mažu.Vyjímku dělám u -některých- AFFS ... -EMAIL-wiwinqa@email.cz

Kontrola AFFS

26. srpna 2010 v 19:22 | Wiwi
No jelikož nemám ještě ELITE AFFILIATES,tak jsem se rozhodla,že udělám kontrolu a podle ní posoudím,kdo by měl patřit do ELITE.Samozdřejmě kdo půjde do elite,musí mít blog + lay na úrovni.
Kdo se do 2-3 týdnů nezapíše,možná mažu.

Koho dost jasně NEMAŽU ?

http:// la-dy-es .blog.cz
http:// fallenblog .blog.cz
http:// twilightdeedou .blog.cz
http:// kakilaracroft .blog.cz
http:// stewartsource .blog.cz
http:// greenedaily .blog.cz

Tyhle blogy dost miluju na to,abych je smazala...Skoro denně tam chodím,i když někdy nezanechám koment,ale docela dost se tam dozvím...

No stačí když do komentářů napíšete...

1)Přezdívku
2)URL/Adresu blogu
3)Na můj blog chodíš ??/týdně.
4)Ve tvém AFFILIATES seznamu jsem v elite/top/others/regular (něco z toho vyberte) ? -Nemám seznam ale zařadila bych tě do -??-
5)Kolikrát za týden asi průměrně aktualizuješ blog ? (Já ne,mám málokdy čas,ale vynasnažím se co nejdéle být na blogu)
6)O čem máš blog ?

Prosím berte na vedomí že jsem strašnej idiot,a hned jak jsem založila blog,chtěla sem co nejvíce affs a spřátelila sem se i s blogama o kterých vim naprostý prdlajs :D takže pokud vám tam nepřidávám komenty,tak naprosto vůbec nevim "vo co go" :D.Spřátelila jsem se s http:// spicegirls-web .blog.cz blogem,a nechci ho smazat,je mi to nějak líto,takže počítám asi s tím,že buďto zkouknu nějakej filmík s tím,o čem je blog,a nebo mě asi brzy smaže za to,že nezanechám ani koment :D..

P.S: Byla bych vééélmi ráda,kdyby jste pochopily že teď nepřidám asi žádnej článek,chci aby byla kontrola affs na očích :D a také to,aby jste se zůčastnily soutěže ... ale asi nezúčastníte :D

Midnight sun-News

26. srpna 2010 v 17:53 | Wiwi
Nachystala jsem pro vás pár novinek ohlědně midnight sun.

 •Stephenie Meyer poskytla rozhovor o Midnight Sun. Došlo jí na 2000 otázek- všechny mělo jedno společné: kdy se zase tato autorka pustí do psaní. Prý není naštvaná na ty, co jí rukopis ukradli, ale na ty, kdo ho čtou a bohužel se zatím nechystá znovu do psaní.
Zdroj:NewMoonMovie.org 

 •SM POVÍDÁ : ZDE .

Midnight sun-O čem to vlastně je.

26. srpna 2010 v 17:36 | Wiwi

Midnight je Stmívání z pohledu Edwarda.Bohužel SM přestala psát po krádeži jejího rukopisu...
Oddělovač 2
"Půlnoční Slunce je cvičení ve vývoji charakteru a je velmi spontánní (jako mnoho mých projektů).

Zatímco jsem odkládala nějakou skutečnou ediční práci (jsem vždycky nejtvořivější když něco odkládám), začala jsem se zajímat o to, jak by vypadala
první kapitola Stmívání, kdyby byla napsána z Edwarovy perspektivy. Z jeho strany je toho v první kapitole příběhu daleko víc než z Belliny. No vlastně, Bella jenom ví, že strašně krásný kluk se na ni divně dívá. Zatím Edward prožívá jeden z nejzávažnějších dní jeho velmi dlouhého života! Nejdřív zažívá šok a frustraci z toho že neslyší Belliny myšlenky, potom divokou ohromující reakci na její vůni, následovanou neskutečným vydáním sebekontroly která je potřeba k tomu aby ji nezabil… Jeho pohled na Bellin první den na střední ve Forks je stokrát více vzrušující než její.

I když sem neměla moc času ten nápad propracovat, myšlenka dát Edwardovi šanci promluvit se na mě přilepila. Nemohla sem se toho zbavit. Přistihla jsem sama sebe jak promýšlím jeho věty v půli noci a znamenám si fráze, které použije, zatímco jsem čekala ve frontě na poště. Hned jak jsem dokončila skutečnou práci, sedla jsem k tomu a nechala Edwarda mluvit.

Psaní kapitoly jedna, "První Pohled," z Edwardova úhlu pohledu byla vzrušující zkušenost; vlastně mi málem utekl tep když jsem psala. Když jsem skončila, byla jsem opravdu potěšená svým výtvorem. Na světě byla další strana příběhu, kterou nikdo neznal. To byla pravda o tom, co si Edward zažil. Cítila jsem se jako bych znala svého Edwarda ještě líp, a byla jsem si jistá že jeho dialog bude lepší k hlubokému pohledu v dalších románech. Konec. Cvičení splněno.

Ha ha. Nebylo to dlouho před tím co jsem myslela na Edwarda na Aljašce, Edwarda při návratu na Forks, Edwardův pohled na tu osudovou konverzaci v biologii… Kapitola dva started se začala pod mýma rukama psát sama, zatímco jsem namlouvala sama sobě, že nemám čas psát knihu pro zábavu když mám jednu kterou musím opravdu napsat. (Moje matka ten názor podpořila, myslí že pracuju moc tvrdě.).

Ale když ten příběh požaduje být napsán, není možnost odporovat. A čím víc jsem psala, tím víc jsem se utvrzovala v tom, že si Edward zaslouží, aby byl jeho příběh řečen ale ze dvou důvodů jsem si to rozmyslela. Nejdůležitější bylo, že Edwardova verze je daleko delší než Bellina. Edward všechno promýšlí. Ještě nejsem ani z půlky hotová, a počet stran je blízký třem stům. Druhý důvod proč jsem si to rozmyslela byl trochu střelný -strašně ráda bych měla pěknou, přesnou, vázanou verzi Půlnočního Slunce abych ji položila vedle Stmívání nahoru na můj psací stůl. Tak se pokusím nechat to publikovat jako doplňkový román ke Stmívání. Chvíli to potrvá, protože na tom můžu pracovat jenom mezi edičními štacemi, ale doufám, že jednoho dne uvidím Půlnoční Slunce na poličkách knihkupectví vedle Stmívání, Nového Měsíce, Zatmění, atd… (Mou víru o tom, že Půlnoční Slunce je hodno vydání naplňuje pohled na obličej mé matky po přečtení prvních 11 kapitol, myslí se že je to kouzelné, a že bych měla pokračovat.)

A tady jsem chtěla napsat jenom krátký odstavec úvodu. Chápete co myslím tím spontánním psaním?

Protože už nevím jak přečkám ty roky co to potrvá, než to bude publikováno, aby lidi pochopili Edwarda, zveřejnila jsem cvičení vývoje postavy, Edwardovu verzi Bellina prvního dne na ve škole, první kapitolu Půlnočního Slunce."

zdroj: http://www.stmivani.estranky.cz/stranka/pulnocni-slunce

Midnight sun

26. srpna 2010 v 17:26 | Wiwi
- News -