Kristen Stewart & Robert Pattinson: Drsná hádka!

4. srpna 2010 v 13:46 |  News TS
STARS: Kristen Stewart & Robert Pattinson: Drsná hádka! - foto
Zdroj: Profimedia.cz
Teprve chvilku jsou Robert Pattinson a Kristen Stewart spolu a už museli řešit první nepříjemnou situaci. Ještě při natáčení Eclipse se totiž ošklivě pohádali!
"To byl přesně ten moment, kdy mi došlo, že jsou pár," vypráví maskérka Jessica o výměně drsných slov mezi Kristen a Robertem: "Natáčela se zrovna scéna, kde vystupovala jen Kristen a hned po ní měl přijít záběr s Robem, ten ale na place chyběl."

Kristen prý skazila všechno, co mohla a bylo na ní vidět, že je naštvaná a nesoustředí se! Když se pak filmový Edward konečně objevil, ona se úplně zapomněla ovládat. "Spustila na něj, kde byl a jak si to představuje, že jí ani nezavolal. Byl to pro všechny šok, ani nás nenapadlo, že spolu chodí!"

Rob začal s vysvětlováním, ale tím situaci akorát zhoršil. "Pařil totiž do rána s kámošema v baru v Londýně a kvůli tomu nestihl letadlo," prozradila Jess a dodala, že Kristen pak začala sporstě nadávat a bylo evidentní, že žárlí. "Robertovi to bylo nepříjemné a začal na Kristen křičet taky," řekla ještě maskérka s tím, že tahle scéna se odehrála před celým štábem.

Nakonec si Rob a Kristen nevhodnost situace uvědomili a požádali o přestávku. Během ní se zavřeli u Kristen v karavanu a když z něj po hodině vylezli, chovali se opět jako dokonalí profesionálové a ne jako pár! "Od té doby jsme je ale vnímali jako partnery," vysvětlila na závěr Jessica.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama